• Warszawa
  • Sob 23-02.
  • -8°

  • Nie 24-02.
  • -3°

  • Pon 25-02.
  • -1°

Konferencje, seminaria, szkolenia

Szanowni Państwo,

 

Podstawowym celem działania Izby jest inicjowanie i współuczestniczenie w procesach unowocześnień i kompleksowego rozwoju ciepłownictwa odpowiednio do zmieniających się potrzeb a w szczególności: - integrowanie środowiska osób fizycznych i prawnych związanych z ciepłownictwem; - reprezentowanie interesów gospodarczych zrzeszonych w Izbie podmiotów wobec organów państwowych, samorządowych, społecznych, instytucji naukowych i gospodarczych; - propagowanie nowoczesnej wiedzy techniczno-ekonomicznej; - współdziałanie w ustalaniu programów rozwoju ciepłownictwa i jego modernizacji i rekonstrukcji; - kształtowanie warunków sprzyjających rozwojowi ciepłownictwa, inspirowanie, opracowywanie oraz dokonywanie ocen merytorycznych projektów oraz nowelizacji obowiązujących przepisów prawnych – jak wynika z naszej misji oraz z zapisów w Statucie Izby

 

Służymy rozwojowi ciepłownictwa w Polsce

 

Do wypełnienia treścią powyższych zapisów niezbędne jest forum do wymiany uwag, opinii, poglądów.

Chcąc spełnić powyższe cele Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie zaplanowała organizację szeregu ogólnopolskich imprez adresowanych do sektora ciepłowniczego i jego otoczenia gospodarczego.

W załączeniu przedstawiamy Państwu wykaz planowanych imprez na 2019 r.– abyście Państwo mogli zaplanować, już teraz, swoje uczestnictwo w nich.

 

Zapraszamy do udziału

 

Harmonogram realizacji Planu Edukacyjnego IGCP w 2019 r.

Termin Nazwa zadania Współorganizator MIejsce
20-22.02.2019r. VIII Konferencja "Rynek Ciepła Systemowego" LPEC Lublin
OPEC Puławy

Lublin
Hotel Mercure Centrum

15-17.05.2019 r.

Walne Zgromadzenie IGCP, ZPC, Debata Ciepłownicza i Gala XXV-Lecia IGCP  

Warszawa
Hotel Airport Okęcie

12-14.06.2019 r. XXII Konferencja Ekonomiczno-Techniczna Przedsiębiorstw Ciepłowniczych i Elektrociepłowni PEC Geotermia Podhalańska Zakopane
MPEC Nowy Targ

Zakopane
Hotel Mercure Kasprowy

15-18.09.2019 r. XXIII Forum Ciepłowników Polskich  

Międzyzdroje
Hotel Amber Baltic

13-14.11.2019 r. XVI Konferencja Techniczna  

Warszawa
Hotel Puławska Residence

 

W powyższym harmonogramie podajemy Państwu planowane terminy i miejscowości ogólnopolskich konferencji. W trakcie ostatecznych przygotowań mogą one ulec niewielkiej korekcie i dlatego zapraszamy Państwa do Działu „Konferencje, seminaria, szkolenia”, w którym zamieszczamy pełną i aktualną informację na temat wszystkich organizowanych przez Izbę imprez, zarówno ogólnopolskich wymienionych powyżej jak i regionalnych adresowanych do członków Izby z konkretnego regionu Polski.

 


 

Izba Gospodarcza Ciepłównictwo Polskie zaprasza w dniach 10-11.04.2019 do Hotelu CASA w Nowym Targu   na.   Konferencję Regionalną i Zgromadzenie Oddziału Regionalnego Południowo-Wschodniego IGCP   Szczegółówe informacje wkrótce.
Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie zaprasza w dniach 3-4.04.2019 do Hotelu St. Bruno w Giżycku na Konferencję Regionalną i Zgromadzenie Oddziału Regionalnego Północno-Wschodniego IGCP   Szczegółówe informacje wkrótce.
Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie zaprasza w dniach 27-28.03.2019 do Hotelu Pałac Wojanów w Wojanowie k/Jeleniej Góry   na   Konferencję Regionalną i Zgromadzenie Oddziału Regionalnego Południowo-Zachodniego IGCP   Szczegółowe informacje wkrótce.
Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie zaprasza w dniach 19-20.03.2019 do Hotelu Filmar w Toruniu na   Konferencję Regionalną i Zgromadzenie Oddziału Regionalnego Północno-Zachodniego IGCP   Szczegółowe informacje wkrótce.
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju wspólnie z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie zapraszają  w dniu 5 marca 2019 r. o godz. 9.30 do Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w Warszawie, ul. Wspólna 2/4, sala 5114 B   na szkolenie   Partnerstwo publiczno-prywatne (PPP) w sektorze ciepłownictwa   Do udziału w szkoleniu zapraszamy Członków i Partnerów IGCP.